Новий Leon

Об'єм багажника

380 л

Технології

LED фари

Технології

Бездротова зарядка

Технології

Full Link
Новий SEAT Leon

Насолоджуйтесь кожною миттю життя

Новий Leon має сучасний, динамічний дизайн, який розроблений спецільно для вас. Але, окрім дизайну, ми приділили велику увагу безпеці. Сучасні помічники, такі як захист пішоходів та система екстреної допомоги дозволять вам насолоджуватись щоденними подорожами без жодних стресів.

FR

Динаміка у кожній деталі

Галерея

Опції FR

Оздоблення FR ідеально підходить для підкреслення спортивного духу та додає динамічності спортивному SEAT Leon. 18-дюймові диски, високоякісна оббивка та кермо, оздоблене шкірою, дадуть вам відчути якість нового Leon. А дрібні деталі, такі як алюмінієві накладки на пороги та спортивні бампера вирізнять вас серед інших.

Алюмінієві накладки на пороги

Кожна деталь робить враження

Оббивка

Унікальна високоякісна оббивка

18-дюймові диски

Стильний дизайн

Логотип FR

Ексклюзивне оздоблення

Спортивні бампера

Підкресліть спортивний дух
ФОНОВЕ ОСВІТЛЕННЯ САЛОНУ

Додайте кольору

ЗМІНЮЙТЕ КОЛІР

Функція, яка подарує вам справжню насолоду. Завдяки багатокольоровій підсвітці салону ви можете обрати фоновий колір освітлення салону під ваш настрій.

Мультимедійна система

ДЛЯ ВАШИХ РОЗВАГ

ПЕРЕГЛЯНУТИ МОЖЛИВОСТІ

Кожна поіздка буде наповнена розвагами завдяки мультимедійній системі з великим 8-дюймовим сенсорним екраном та підтримкою технології Full Link.

БЕЗПЕКА

Живий та здоровий

ЗАХИСТ ПІШОХОДІВ

Додаткова пара очей ніколи не завадить. Захист пішоходів в новому SEAT Leon постійно сканує простір перед автомобілем та автоматично загальмує, ящко побачить небезпеку.

ПОМІЧНИК У ЗАТОРАХ

Помічник у заторах Traffic Jam Assist перетворює стресові ситуації на посмішки. ВІдпочиньте поки функція SEAT Stop&Go проведе вас крізь затор.

 

 

СИСТЕМА ЕКСТРЕНОЇ ДОПОМОГИ

Якщо ви опинитесь у небезпечній ситуаціі, система екстреної допомоги завжди прийдже вам на поміч. Якщо система побачить, що ви не реагуєте на попередження, то вона автоматично зупинить автомобіль.

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ КОНТРОЛЬ

Приберіть ноги з педалей та відпочиньте - система адаптивного круїз контролю буде самостійно прискорюватись чи уповільнюватись, тримаючи відстань до автомобіля попереду.

HIGH BEAM ASSIST

Асистент дальнього світла (НВА) автоматично перемикає між дальнім і ближнім світлом. Реагуючи на світлові прилади зустрічного й попутного транспорту, на вуличне освітлення, електроніка автоматично вимикає дальнє світло, щоб не сліпити інших водіїв та пішоходів.

Комфорт

Ваша зона комфорту

1
2
3
4
1

Датчик дощу

Датчик дощу автоматично вмикає склоочисники як тільки починається дощ.

2

БЕЗДРОТОВА ЗАРЯДКА

Розряджається смартфон? Не проблема, коли у вас є бездротова зарядка.

3

СИСТЕМА КОМФОРТНОГО ДОСТУПУ

Відімкніть SEAT Leon навіть не піднявши палець.

4

Електричне стоянкове гальмо

Роблячи зупинку та старт трохи легше.